POE - sada pasívnych káblov (injektor a rozdeľovač)

súprava pasívneho napájania cez Ethernet. Používa sa na napájanie aktívnych prvkov cez ethernetový kábel, je to kompletná súprava 2 ks: injektor + splitter. Odporúčame používať do vzdialenosti 10 m. Na dlhšie vzdialenosti použite aktívne PoE podľa 802.11af Určené pre zariadenia s 2,1 mm napájacím konektorom. Zapoj... viac
Bežná cena: 5  (-40%)
Skladom > 5 ks
3 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kontakt
Hlavná stránka
Prihlásenie
Kód: 1046277
Kód dod.: AFA-1
EAN: 1046277
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: MaxLink
Popis a parametre

POE - sada pasívnych káblov (injektor a rozdeľovač)

súprava pasívneho napájania cez Ethernet.

  • Používa sa na napájanie aktívnych prvkov cez ethernetový kábel, je to kompletná súprava 2 ks: injektor + splitter. Odporúčame používať do vzdialenosti 10 m. Na dlhšie vzdialenosti použite aktívne PoE podľa 802.11af
  • Určené pre zariadenia s 2,1 mm napájacím konektorom. Zapojenie zodpovedá bežnému pasívnemu POE - stred napájacieho konektora je pripojený k stredovým vodičom (modrý pár), plášť napájacieho konektora je pripojený k okrajovým vodičom (hnedý pár).
  • Súprava je vhodná pre všetky zariadenia Wi-Fi 2,4 GHz alebo 5 GHz, kamery a malé sieťové aktívne prvky (prepínače, mediálne konvertory, tlačové servery atď.), ktoré nie sú vybavené podporou PoE.
  • Napájanie cez Ethernet je jednoduchý spôsob, ako zabezpečiť napájanie prístupového bodu na streche alebo všade tam, kde nie je k dispozícii sieťové napájanie.
  • Pozor! Nesnažte sa kompenzovať úbytok napätia na dlhom eth vedení. kábla použitím neštandardného napájacieho zdroja s vyšším menovitým napätím, ako je odporúčané pre vaše aktívne zariadenie. Pokles napätia na eth. kábla nastáva len vtedy, keď je zdroj zaťažený a káblom preteká určitý prúd. V okamihu zníženia spotreby prúdu (napr. keď sa prístupový bod reštartuje), plné napätie napájacieho zdroja dosiahne vzdialený koniec linky, čo môže v extrémnych prípadoch poškodiť vstupné stabilizačné obvody prístupového bodu.
..

POE - sada pasívnych káblov (injektor a rozdeľovač)

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
Top Print, s.r.o.
Predmestská 9011/29
010 01 ŽILINA
SLOVAKIA
IČO: 36406295
IČ DPH (DIČ): SK2020099994
Textové stránky
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay