Philips MT 27" 27B2U4601H - 2560x1440, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USBhub, USB-C, PD, RJ45, Repro, Pivot, Webkamera
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Antireflexní
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
HDMI
Rozhranie
DisplayPort
USB Type-C
USB
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA
Pivot
Nastaviteľná výška
Kamera
Mikrofón
Energetická trieda
D
Použití
Kancelářský
Typ panelu
IPS
Vlastnost
Rovný
DP verze
1.4
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
LAN
USB-C
USB
VESA rozměry
100x100
USB-C počet
2
HDMI počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
DP počet
1
HDMI verze
2.1
3,5 mm Jack
DP
USB hub
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
USB počet
3
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
7,25
Jas (cd/m2)
350
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kontakt
Hlavná stránka
Prihlásenie
Kód: 1681430
Kód dod.: 27B2U4601H/00
EAN: 8721038007282
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: Philips
Popis a parametre