Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.... viac
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Skladom 4 ks
78 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kontakt
Hlavná stránka
Prihlásenie
Kód: 1881043
Kód dod.: R9D18A
EAN: 190017566955
Záruka: 3 Rok(ů)
Popis a parametre

Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960

Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver.

Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
Top Print, s.r.o.
Predmestská 9011/29
010 01 ŽILINA
SLOVAKIA
IČO: 36406295
IČ DPH (DIČ): SK2020099994
Textové stránky
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay