ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R6E6),R7-260,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070,W11H,Black
ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R6E6)
Číslo dielu: NH.QYYEC.002
Procesor
Výrobca procesora: AMD
Model procesora: Ryzen 7 260
Rýchlosť procesora: 3,8 GHz
Počet jadier: 8
Zobrazenie a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5070
Veľkosť obrazovky: 16"
Typ displeja: LCD
Technológia displeja: Matný
Režim displeja: WQXGA
Technológia podsvietenia: IPS
Rozlíšenie obrazovky: 2560 x 1600
Pomer strán: 16:10
Pamäť
Štandardná pamäť: 32 GB (16+16)
Technológia pamäte: DDR5 Memory
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Siete a komunikácia
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Áno
Bluetooth verzia 5.3: Áno
Rozhrania/porty
2x USB 3.2 Gen2 port
1x USB Type-C port
1x USB 3.2 Gen1 port
1x HDMI 2.1
1x RJ-45
3,5mm Jack port
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Výbava
HD TNR Camera with 2Mic.: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Áno
Touchpad: Áno
TPM: Áno
Informácie o batérii
Počet článkov: 4-články
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energia batérie: 76Wh
Popis napájania
135W 5.5mm Slim AC adaptér PCR50%