ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R0YY),R5 240,16"WUXGA,16GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Black
ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R0YY)
Part Number: NH.QYXEC.007
Procesor
Výrobca procesora: AMD
Model procesora: Ryzen 5 240
Rýchlosť procesora: 4,3 GHz
Počet jadier: 6
Zobrazenie a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060
Veľkosť obrazovky: 16"
Typ obrazovky: LCD
Technológia obrazovky displeja: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technológia podsvietenia: IPS
Rozlíšenie obrazovky: 1920x1200
Pomer strán: 16:10
Pamäť
Štandardná pamäť: 16 GB (8+8)
Technológia pamäti: DDR5 Memory
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Siete a komunikácia
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Áno
Bluetooth verzia 5.3: Áno
Rozhranie/porty
2x USB 3.2 Gen2 port
1x USB Type-C port
1x USB 3.2 Gen1
1x HDMI 2.1
1x RJ-45
3,5mm Jack port
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Vybavenie
HD TNR kamera with 2Mic.: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Áno
Touchpad: Áno
TPM: Áno
Informácie o batérii
Počet článkov: 4-články
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energia batérie: 76Wh
Popis napájania
135W 5.5mm Slim AC adaptér PCR50%