ACER NTB Aspire 16 AI (A16-61M-R3RG),AI 7 350,16" 1920x1200,32GB,1TB SSD,Radeon 860M,W11 Home,Steel Gray
ACER Aspire 16 AI (A16-61M-R3RG)
Číslo dielu: NX.JLLEC.00A
Procesor
Výrobca procesora: Intel
Model procesora: Core Ultra 7 processor 258V
Rýchlosť procesora: 3,7 GHz
Počet jadier: 8
Zobrazenie a grafika
Uhlopriečka displeja: 16"
Rozlíšenie displeja: WUXGA 1920 x 1200
Typ displeja: Glare
Pomer strán: 16:10
Obnovovacia frekvencia: 120 Hz
Dotykový displej: Nie
Grafická karta: AMD Radeon 860M
Pamäť
Štandardná pamäť: 32 GB
Technológia pamäte: LPDDR5X
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Sieť a komunikácia
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Áno
Bluetooth verzia v5.3: Áno
Rozhrania/porty
2x USB Type-C port podporujúci: USB4 40Gbps / Display port over USB-C / USB nabíjanie 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
1x 3,5mm kombinovaný zvukový jack
Kensington lock: Nie
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Výbava
Webcam: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Áno
Touchpad: Áno
TPM: Áno
Informácie o batérii
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energia batérie: 65 Whrs
Popis napájania
100W USB Type-C AC adaptér PCR50% TCO9.0