ACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-77L6),Ultra 7 258V,16" 2048x1280,32GB,1TB SSD,iArc 140V,W11 Home,Steel Gray
ACER Aspire 16 AI (A16-52M-77L6)
Číslo dielu: NX.JP1EC.008
Procesor
Výrobca procesora: Intel
Model procesora: Core Ultra 7 processor 258V
Rýchlosť procesora: 3,7 GHz
Počet jadier: 8
Zobrazenie a grafika
Uhlopriečka displeja: 16"
Rozlíšenie displeja: WUXGA+ 2048x1280 OLED
Typ displeja: Glare
Pomery strán: 16:10
Obnovovacia frekvencia: 120 Hz
Dotykový displej: Nie
Grafická karta: Intel Arc 140V GPU
Pamäť
Štandardná pamäť: 32 GB
Technológia pamäti: LPDDR5X
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Sieť a komunikácia
Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MU-MIMO: Áno
Bluetooth verzia v5.4: Áno
Rozhrania/porty
2x USB Type-C port podporujúci: USB4 40Gbps / Thunderbolt 4 / Display port over USB-C / USB nabíjanie 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
1x 3,5 mm kombinovaný audio konektor
Kensington lock: Nie
Software
Operačný systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Áno
Touchpad: Áno
TPM: Áno
Informácie o batérii
Chemické zloženie batérie: Lítiovo-iontová (Li-Ion)
Kapacita batérie: 65 Whrs
Popis napájania
65W USB Type-C AC adaptér PCR50% TCO9.0