ACER NTB Aspire 16 (A16-71M-59P8),Ultra5-115U,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,Linux,Gray
ACER NTB Aspire 16 (A16-71M-59P8)
Part Number: NX.JEKEC.001
Procesor
Výrobca procesora: Intel
Model procesora: Core Ultra 5 processor 115U
Rýchlosť procesora: 1,5 GHz
Počet jadier: 8
Zobrazenie a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Veľkosť displeja: 16"
Technológia displeja: Matný
Režim displeja: WUXGA
Technológia podsvietenia: IPS
Rozlíšenie displeja: 1920 x 1200
Pomer strán: 16:10
Pamäť
Štandardná pamäť: 16 GB
Technológia pamäti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Siete a komunikácia
WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Áno
Bluetooth v5.3: Áno
Rozhranie/porty
2x USB 3.2 Gen1 port
2x USB Type-C port
HDMI 2.1
RJ-45
3,5mm Jack port
Softvér
Operačný systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
FHD USB Camera: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Áno
Čítačka pamäťových kariet: Nie
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Áno
Touchpad: Áno
Informácie o batérii
Počet článkov: 3-články
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energia batérie: 53Wh
Popis napájania
65W USB Type-C AC Adaptér PCR50% TCO9.0