ACER Aspire 14 AI (A14-11M-X6R7)
Číslo dielu: NX.JP3EC.006
Procesor
Výrobca procesora: Qualcomm
Model procesora: Snapdragon X X1-26100
Rýchlosť procesora: 3,0 GHz
Počet jadier: 8
Zobrazenie a grafika
Uhlopriečka displeja: 14"
Rozlíšenie displeja: WUXGA 1920 x 1200
Typ displeja: Glare
Pomery strán: 16:10
Jas: 350 nitov
Obnovovacia frekvencia: 120 Hz
Dotykový displej: Nie
Grafická karta: Qualcomm Adreno GPU
Pamäť
Štandardná pamäť: 16 GB
Technológia pamäte: LDDR5X
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Siete a komunikácia
Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO: Áno
Bluetooth verzia v5.4: Áno
Rozhrania/porty
2x USB Type-C port podporujúci: USB4 40Gbps / USB nabíjanie 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W
2x USB 3.2 Gen1
HDMI
1x 3.5mm kombinovaný audio konektor
Čítačka kariet micro SD
Kensington zámok: Nie
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Vybava
Webkamera: Áno
Numerická klávesnica: Nie
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Áno
Touchpad: Áno
TPM: Áno
Informácie o batérii
Chemické zloženie batérie: Lithium-iónová (Li-Ion)
Energia batérie: 65 Whrs
Popis napájania
65W USB Type-C AC adaptér PCR50% TCO9.0