Videokonferenčný systém Toucan Connect HD

Typ zariadenia:Videokonferencie.... viac
Typ zařízení
Videokonferencie
Bežná cena: 247  (-0%)
205 € bez DPH
Na dotaz
246 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1894010
Kód dod.: TCSC100KU-ML
EAN: 5060719470605
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobca: NoName
Popis a parametre

Videokonferenčný systém Toucan Connect HD

Systém videokonferencie Connect HD

Videokonferenčný systém HD spoločnosti Toucan je skvelým nástrojom na pracovné stretnutia z domu a vzdialené stretnutia s kolegami kdekoľvek na svete. Tento konferenčný reproduktor so 4 zabudovanými mikrofónmi s funkciou potlačenia ozveny v reálnom čase, 5-wattovým reproduktorom a jednoduchým zapojením plug-and-play je presne to, čo potrebujete na rýchle a bezproblémové spustenie stretnutí na diaľku.

Profesionálna kvalita na konferenčné hovory: reproduktor je vybavený 4 zabudovanými mikrofónmi s potlačením ozveny, ktoré zachytia hovoriace osoby z akéhokoľvek uhla a zabezpečia, aby bolo počuť každého v miestnosti.

Čistý zvuk

Videokonferenčný systém HD Toucan Connect má 5W reproduktor, ktorý je vynikajúci nielen na prenos kvalitného zvuku počas hovorov, ale rovnako dobre funguje aj pri počúvaní hudby.

Vysokokvalitné video

Streamovacia webová kamera Toucan prenáša rozlíšenie 1080p FHD pri 60 snímkach za sekundu./s alebo 1440p FHD pri 30 sn./s a ponúka vynikajúci výkon aj pri slabom osvetlení. Kamera je skvelou voľbou na streamovanie alebo stretnutia.

Flexibilné možnosti montáže

Kameru možno nielen namontovať priamo na reproduktor, ale pomocou priloženého držiaka na monitor a 2m kábla USB ju možno ľahko pripevniť a namontovať kdekoľvek. Káblom alebo bezdrôtovo: konferenčný reproduktor Toucan Connect možno pripojiť buď pomocou dodaného kábla USB, alebo cez Bluetooth 5.0. Reproduktor zaručuje vynikajúcu kvalitu zvuku a pohodlie.

Na domáce alebo kancelárske použitie

Konferenčný reproduktor Toucan Connect je ideálny pre domáce kancelárie a kancelárske konferenčné miestnosti a je ideálny na prácu na diaľku. Zabezpečuje, aby všetky konferenčné hovory s klientmi prebiehali s vysokou kvalitou zvuku. Vďaka montáži kamery priamo na reproduktor zaberá videokonferenčný systém HD Toucan len niekoľko centimetrov miesta a zmestí sa na akýkoľvek pracovný alebo konferenčný stôl.

Pripojenie Bluetooth alebo USB

Reproduktor je možné podľa potreby pripojiť cez Bluetooth 5.0 alebo káblom USB. Tento reproduktor konferenčnej kvality sa ľahko používa a je intuitívny, čo znamená, že sa môžete sústrediť na svoje stretnutie namiesto toho, aby ste sa stresovali, či bude technológia fungovať.

Jednoduchá inštalácia a používanie

Pripojte konferenčný reproduktor Toucan cez Bluetooth k smartfónu alebo tabletu alebo cez Bluetooth alebo USB k počítaču. Jednoduché pripojenie plug-and-play je intuitívne a ľahko sa používa.

Technické špecifikácie

Funkcie: Reproduktor
Zorné pole (uhol) (°): 82
Rozhranie USB: USB typu A
Káblové/bezdrôtové: Káblové
Framerate: 60
Potlačenie ozveny
Áno..

Videokonferenčný systém Toucan Connect HD

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
TOP PRINT, S.R.O
Predmestská 9011/99
010 01 ŽILINA
SLOVAKIA
IČO: 36406295
IČ DPH (DIČ): SK2020099994
AAAAAAAA
BBBBBBBB