Streamingová webová kamera Toucan Connect 1080p @60fps

Typ zariadenia:Videokonferencie.... viac
Typ zařízení
Videokonferencie
75 € bez DPH
Na dotaz
90 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1894011
Kód dod.: TCW100KU-ML
EAN: 5060719470612
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobca: NoName
Popis a parametre

Streamingová webová kamera Toucan Connect 1080p @60fps

Pripojenie streamovanej webovej kamery 1080p @60fps

Webová kamera Toucan Connect je špičková webová kamera za dostupnú cenu s rozlíšením Full HD 1080p pri 60 snímkach za sekundu, všesmerovým mikrofónom na nahrávanie a videokonferencie a 89-stupňovým zorným poľom na zachytenie všetkého, čo potrebujete.

Profesionálna streamovacia webová kamera Toucan je skvelá na videokonferencie, hranie hier a vysielanie. Kamera ponúka video v rozlíšení 1080p pri 60 snímkach za sekundu./s, všesmerový mikrofón, ktorý poskytuje skvelý zvuk, automatické zaostrovanie, vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a široké zorné pole.

Video v rozlíšení Full HD:

Streamovacia webová kamera Toucan zaznamenáva video v rozlíšení 1080p pri 60 snímkach za sekundu aj pri slabom osvetlení./s. Vďaka všesmerovému mikrofónu je to ideálna kamera na videokonferencie. Kamera zaznamenáva plynulé video s viacerými osobami v 89-stupňovom zornom poli.

Skvelá kvalita zvuku:

Všesmerový mikrofón zaručuje najlepšiu kvalitu zvuku, takže táto profesionálna kamera je ideálna na profesionálne videokonferencie. Bezproblémové streamovanie videa, hranie hier, nahrávanie, konferencie a virtuálne online lekcie s viacerými ľuďmi.

Plug-and-Play:

Stačí pripojiť fotoaparát k ľubovoľnému portu USB pomocou dodaného kábla USB-C. Streamovacia webová kamera Toucan nevyžaduje na prevádzku žiadne ovládače ani softvér. Stačí ho pripojiť k počítaču, notebooku alebo tabletu a môžete začať streamovať alebo nahrávať video z akejkoľvek konferenčnej miestnosti, kancelárie alebo domova. Stačí ho pripojiť k počítaču, počítaču Mac, notebooku, tabletu alebo televízoru.

Konferenčná kamera s vysokým rozlíšením:

Streamovacia webová kamera Toucan je streamovacia webová kamera s rozlíšením 1080p, ktorá streamuje pri 60 snímkach za sekundu./s, má moderný dizajn a 89-stupňové zorné pole, ktoré je dostatočne široké na zachytenie viacerých osôb. Fotoaparát ponúka vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a plynulé video. Je ideálny na videokonferencie, vysielanie, streamovanie alebo hranie hier.

Flexibilná montáž:

Umiestnite kameru kamkoľvek potrebujete, či už na monitor, televízor, notebook alebo na stôl. Vďaka flexibilným možnostiam montáže môžete kameru pripevniť na väčšinu povrchov alebo ju bezpečne upevniť pomocou skrutkovacej základne. Fotoaparát sa dá ľahko premiestniť a umiestniť na iné miesto.

Zámerné súkromie:

Kamera HD je navrhnutá s ohľadom na súkromie. Kamera sa preto dá ľahko nakloniť, aby sa zabránilo akémukoľvek náhodnému záznamu.

Technické špecifikácie

Funkcie: Nabíjanie cez USB
Zorné pole (uhol) (°): 82
Rozhranie USB: USB typu A
Káblové/bezdrôtové: Káblové
Framerate: 60..

Streamingová webová kamera Toucan Connect 1080p @60fps

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
TOP PRINT, S.R.O
Predmestská 9011/99
010 01 ŽILINA
SLOVAKIA
IČO: 36406295
IČ DPH (DIČ): SK2020099994
AAAAAAAA
BBBBBBBB