Multimódový mediálny konvertor D-Link 1000BaseT na 1000BaseSX (SC), do 550 m

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.... viac
Technológia konvertora
Gigabit Ethernet 1000Mbps
Bežná cena: 204  (-11%)
151.67 € bez DPH
Na dotaz
182 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 176143
Kód dod.: DMC-700SC/E
EAN: 790069242021
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: D-Link
Popis a parametre

Multimódový mediálny konvertor D-Link 1000BaseT na 1000BaseSX (SC), do 550 m

DMC-700SC: Gigabitový ethernetový konvertor - 1000 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - vrátane napájacieho zdroja
S rastúcim objemom sietí a dát sa optické káble a optické zariadenia stávajú prioritou. Úseky optických vlákien sú veľmi vhodné na interné pripojenia LAN, pretože kombinujú bezpečný prenos s vysokým zabezpečením proti odpočúvaniu. Proces prechodu je zvyčajne postupný, takže mnohé spoločnosti majú gigabitové metalické káble aj optické káble.

tieto konvertory sú vhodné aj pre spoločnosti, ktoré chcú v rámci rozširovania kancelárií pripojiť rôzne gigabitové kabeláže. Rôzne topológie v gigabitovej oblasti sa tak môžu navzájom prispôsobiť jednoduchým a nákladovo efektívnym spôsobom. V závislosti od dĺžky premostenia si môžete vybrať medzi modelmi DMC-700SC a DMC-810SC. Každý konvertor bezproblémovo prepája gigabitovú ethernetovú kabeláž s krútenou dvojlinkou na optickú kabeláž. DCM-700SC je dimenzovaný na optickú kabeláž SX s max. 550 m a DMC-810SC je určený pre optické káble LX s max. 10 km.

vlastnosti produktu:
- konvertuje z 1000BaseT (RJ-45) na 1000BaseSX (SC-Duplex) Multimode (a naopak)
- vzdialenosť až 550 m
- možné rôzne dĺžky káblov
..

Multimódový mediálny konvertor D-Link 1000BaseT na 1000BaseSX (SC), do 550 m

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
TOP PRINT, S.R.O
Predmestská 9011/99
010 01 ŽILINA
SLOVAKIA
IČO: 36406295
IČ DPH (DIČ): SK2020099994
AAAAAAAA
BBBBBBBB