D-Link 10/100 na 100BaseFX (SC) jednovidový mediálny konvertor, do 15 km

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.... viac
Technológia konvertora
Fast Ethernet 10/100Mbps
Bežná cena: 183  (-10%)
136.67 € bez DPH
Na dotaz
164 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 176139
Kód dod.: DMC-515SC/E
EAN: 790069241864
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: D-Link
Popis a parametre

D-Link 10/100 na 100BaseFX (SC) jednovidový mediálny konvertor, do 15 km

DMC-515SC: Prevodník Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - obsahuje napájací adaptér
- prevádza z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak)
- vzdialenosť až 15 km
..

D-Link 10/100 na 100BaseFX (SC) jednovidový mediálny konvertor, do 15 km

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
TOP PRINT, S.R.O
Predmestská 9011/99
010 01 ŽILINA
SLOVAKIA
IČO: 36406295
IČ DPH (DIČ): SK2020099994
AAAAAAAA
BBBBBBBB