Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 100m 12-fiber MPO OM3 MMF Transceiver JL309A RENEW

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.... viac
Typ príslušenstva
Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Bežná cena: 582  (-15%)
410 € bez DPH
Na dotaz
492 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 100m 12-fiber MPO OM3 MMF Transceiver JL309A RENEW

Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 100m 12-fiber MPO OM3 MMF Transceiver.

Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 100m 12-fiber MPO OM3 MMF Transceiver JL309A RENEW

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
TOP PRINT, S.R.O
Predmestská 9011/99
010 01 ŽILINA
SLOVAKIA
IČO: 36406295
IČ DPH (DIČ): SK2020099994
AAAAAAAA
BBBBBBBB